piątek, wrzesień 21, 2018

Nowy semestr, nowa oferta szkoleniowa. Zobacz co ciekawego przygotowaliśmy w Poldoc!

 

GRAFIK SZKOLEŃ I WEBINARIÓW STOWARZYSZENIA POLDOC NA SEMESTR ZIMOWY 2018

 

Zapisy na warsztaty i szkolenia bedą otwierane na około 3 tygodnie przed terminem danych zajęć . Daty i miejsca organizacji zajęć podamy na stronie internetowej, fan page?u i w newsletterze (zapisy na www.poldoc.pl).

Udział w zajęciach jest bezpłatny (regulamin uczestnictwa).

Pierwszeństwo w zapisie mają członkowie PolDoc (zasady członkostwa).

Osoby niebędące członkami Stowarzyszenia mogą uczestniczyć w jednym bezpłatnym (wybranym) szkoleniu stacjonarnym, o ile wcześniej nie brały udziału w żadnych zajęciach organizowanych przez PolDoc. Szkolenia online zarezerwowane są dla osób zrzeszonych w Organizacji. Webinaria dostępne są dla wszystkich zainteresowanych.

 

 

  Październik Listopak Grudzień Styczeń
Kraków Rok studiów doktoranckich ? jak dobrze go wykorzystać? Prawidłowe sporządzanie dokumentów w organizacji pozarządowej. Przedsiębiorczy doktorant ? podstawy prowadzenia działalności gospodarczej.
Łódź ?You should be writing?. Narzędzia automotywacyjne w pracy naukowej.   Podstawy zarządzania projektami badawczymi.  
Poznań Projekt naukowy ? od pomysłu po aplikację. Jak napisać dobry artykuł naukowy? Promocja badań naukowych ? jak skutecznie zaprezentować swoje wyniki? Jak i gdzie skutecznie aplikować o staże naukowe ? 
Warszawa Twoja własność intelektualna ? jak zjednać sobie nowe technologie?   Komunikacja naukowa  
SZKOLEANIA ONLINE:
WIRTUALNA AKADEMIA NAUKOWCA* Wizerunek naukowca ? jak skutecznie prezentować dokonania zawodowe? Wizerunek naukowca ? jak komunikować o działaniach naukowych ?   Wizerunek naukowca ? portale społecznościowe Wizerunek naukowca ? jak promować się podczas rozmów z potencjalnym pracodawcą? 
WEBINARIA:
MOBILNOŚĆ NAUKOWA Z POLDOC I PARTNERAMI INSTYTUCJONALNYMI Horyzont 2020, konkursy w wyzwaniu: Zdrowie, zmiany demograficzne i dobrostan. Jak aplikować z sukcesem ? Horyzont 2020 : Innowacyjne szkolenia i granty dla początkujących naukowców Marie Skłodowska-Curie INNOVATIVE TRAINING NETWORKS (ITN) Horyzont 2020 ? Marie Skłodowska-Curie Actions INDIVIDUAL FELLOWSHIPS. Jak ubiegać się o stypendium indywidualne jeszcze przed obroną rozprawy?
Zostań Ekspertem Komisji Europejskiej ! Horyzont 2020, konkursy w wyzwaniu : Środowisko. Jak aplikować z sukcesem ?

 

 

*Udział we wszystkich czterech szkoleniach online w semestrze uprawnia do otrzymania dodatkowego certyfikatu. Zajęcia tylko dla członków Stowarzyszenia.

Partnerzy:

RPK Łódź

Nie czekaj ani chwili dłużej...