piątek, listopad 16, 2018

Nowy semestr, nowa oferta szkoleniowa. Zobacz co ciekawego przygotowaliśmy w Poldoc!

 

GRAFIK SZKOLEŃ I WEBINARIÓW STOWARZYSZENIA POLDOC NA SEMESTR ZIMOWY 2018

 

Zapisy na warsztaty i szkolenia bedą otwierane na około 3 tygodnie przed terminem danych zajęć . Daty i miejsca organizacji zajęć podamy na stronie internetowej, fan page?u i w newsletterze (zapisy na www.poldoc.pl).

Udział w zajęciach jest bezpłatny (regulamin uczestnictwa).

Pierwszeństwo w zapisie mają członkowie PolDoc (zasady członkostwa).

Osoby niebędące członkami Stowarzyszenia mogą uczestniczyć w jednym bezpłatnym (wybranym) szkoleniu stacjonarnym, o ile wcześniej nie brały udziału w żadnych zajęciach organizowanych przez PolDoc. Szkolenia online zarezerwowane są dla osób zrzeszonych w Organizacji. Webinaria dostępne są dla wszystkich zainteresowanych.

 

 

SZKOLEANIA STACJONARNE
  Październik Listopad Grudzień Styczeń
Kraków Rok studiów doktoranckich – jak dobrze go wykorzystać? Prawidłowe sporządzanie dokumentów w organizacji pozarządowej.  Przedsiębiorczy doktorant – podstawy prowadzenia działalności gospodarczej.  
Łódź

 ‘You should be writing’. Narzędzia automotywacyjne w pracy naukowej.

    Podstawy zarządzania projektami badawczymi.
Poznań Projekt naukowy – od pomysłu po aplikację. Jak napisać dobry artykuł naukowy?  Promocja badań naukowych – jak skutecznie zaprezentować swoje wyniki? Jak i gdzie skutecznie aplikować o staże naukowe?
Warszawa Twoja własność intelektualna – jak zjednać sobie nowe technologie?    Komunikacja naukowa  
SZKOLENIA ONLINE
WIRTUALNA AKADEMIA NAUKOWCA* Wizerunek naukowca – jak skutecznie prezentować dokonania zawodowe? Wizerunek naukowca – skuteczna komunikacja projektowa Wizerunek naukowca – portale społecznościowe Wizerunek naukowca – jak promować się podczas rozmów z potencjalnym pracodawcą?
WEBINARIA
MOBILNOŚĆ NAUKOWA Z POLDOC I PARTNERAMI INSTYTUCJONALNYMI

Horyzont 2020 : Innowacyjne szkolenia i granty dla początkujących naukowców Marie Skłodowska-Curie INNOVATIVE TRAINING NETWORKS (ITN)

„Zasady dotyczące budżetowania projektów w Programie Ramowym Horyzont 2020”.

Horyzont 2020 – Marie Skłodowska-Curie Actions INDIVIDUAL FELLOWSHIPS. Jak ubiegać się o stypendium indywidualne jeszcze przed obroną rozprawy?  Horyzont 2020, konkursy w wyzwaniu: Zdrowie, zmiany demograficzne i dobrostan. Jak aplikować z sukcesem?
Zostań Ekspertem Komisji Europejskiej!    Horyzont 2020, konkursy w wyzwaniu: Środowisko. Jak aplikować z sukcesem?  

 

 

*Udział we wszystkich czterech szkoleniach online w semestrze uprawnia do otrzymania dodatkowego certyfikatu. Zajęcia tylko dla członków Stowarzyszenia.

Partnerzy:

RPK Łódź

Nie czekaj ani chwili dłużej...