wtorek, styczeń 16, 2018

 

 

Tym razem Pan Bartosz proponuje warsztaty z mapowania myśli. Jak sam pisze: ”Na warsztatach zobaczysz swój mózg z zupełnie nowej perspektywy! Spojrzysz na niego, jak na komputer o niesamowitych możliwościach obliczeniowych, których na co dzień nie wykorzystujemy”.

Mind Mapping to wyjątkowy sposób tworzenia notatek i informacji. Przekłada się na zwiększenie efektywności pracy, poprzez wykorzystanie intuicji i osobistego sposobu myślenia. Dzięki nauce tej techniki przyswajanie nowych wiadomości będzie szybsze, łatwiejsze i przyjemniejsze. Umiejętność mapowania myśli jest niezbędna nie tylko dla studenta, ale przede wszystkim dla każdego przedsiębiorcy, który pragnie efektywnie zarządzać swoja firmą oraz jej rozwoju. Zapraszamy! 

Gdzie: Akademicki inkubator Przedsiębiorczości UJ 
Kiedy: 23 luty 2017r. godz. 14:00 
Ilość osób: 12
Zgłoszenie: wyślij e-mail o tytule "Mind Mapping – uporządkuj swoje myśli" na adres: inkubator@uj.edu.pl (w treści podaj swoje imię i nazwisko, nr telefonu, ewentualnie jeśli jesteś studentem: wydział, kierunek, rok studiów) i czekaj na potwierdzenie.

 

Bartosz Furtak

Z zawodu - koordynator projektów i zespołów. Od 2015 roku pracownik Stowarzyszenia WIOSNA, jednak związany z nim już od wielu lat - jako wolontariusz, Lider Rejonu, Koordynator i Trener SZLACHETNEJ PACZKI.

Zafascynowany wszystkim co piękne - od sztuki do uśmiechów przechodniów i brudnych Krakowskich uliczek. Zainteresowania? Zdecydowanie więcej ich niż czasu, na realizację wszystkich. Wolne chwila spędza z gitarą lub aparatem w ręce.

Nie czekaj ani chwili dłużej...