piątek, wrzesień 21, 2018

 Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszamy na XXI spotkanie IATI Monday Business Meeting (IATI MBM) pt. Zrównoważone budownictwo w projektach oraz praktyce gospodarczej organizowane wraz z Fundacją Europejskie Centrum Edukacji.

Wydarzenie odbędzie się w dniu 17.09.2018 r. o godz. 12:00-14:30 w Małopolskim Laboratorium Budownictwa Energooszczędnego, ul. Warszawska 24, 31-155 Kraków.

Celem spotkania jest:

? umożliwienie nawiązania współpracy pomiędzy naukowcami i przedsiębiorcami,

? zapoznanie uczestników z aktualnymi projektami i naborami projektów,

? zaprezentowanie innowacyjnych usług dla przedsiębiorców przez instytucje otoczenia biznesu funkcjonujące na uczelniach wyższych,

? przedstawienie korzyści płynących ze współpracy B+R.

Spotkanie odbywa się w ramach Konferencji Gospodarka o obiegu zamkniętym ? racjonalne gospodarowanie zasobami, która odbędzie się w Krakowie w dniach 18-19 września 2018 r. w MUZEUM ARMII KRAJOWEJ im. gen. Emila Fieldorfa ?Nila? przy ul. Wita Stwosza 12 w Krakowie.

Serdecznie zapraszamy, będzie możliwość krótkiego zaprezentowania wyników własnych prac badawczych lub doświadczeń oraz nawiązania współpracy!

Zgłoszenia do dnia 15.09.2018 r. przyjmuje: Agnieszka Czaplicka-Kotas, Specjalista ds. innowacji tel.: +48 12 617 48 52, e-mail: agnieszka.czaplicka@iati.pl

Biuro IATI: AGH, A0 pokój 122 www.iati.pl

Udział w spotkaniu jest bezpłatny!

Projekt realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

(Szczegółowe informacje: http://konferencja-pan.pl/)

Nie czekaj ani chwili dłużej...