środa, luty 21, 2018

Najnowsze aktualności

 
Zmiana numeru konta

Zmiana numeru konta

UWAGA! zmianie ulega numer konta stowarzyszenia. Nowy numer konta 55 1750 0012 Read More
Grafik semestralny - semestr letni 2018

Grafik semestralny - semestr letni 2018

Nowy semestr, nowa oferta szkoleniowa. Zobacz co ciekawego przygotowaliśmy w Poldoc! Read More
O komercjalizacji wiedzy słów kilka - nowa broszura PolDoc do pobrania!

O komercjalizacji wiedzy słów kilka - nowa broszura PolDoc do pobrania!

Co można zrobić z wynikami badań? - czyli o komercjalizacji wiedzy słów kilka Read More
 • 1
 • 2

Czym jest PolDoc?

Stowarzyszenie Rozwoju Karier Doktorantów i Doktorów PolDoc jest pierwszą ogólnopolską organizacją pozarządową zajmującą się wielopłaszczyznowym wsparciem młodych naukowców w ich rozwoju zawodowym – w sektorach zarówno publicznym, jak i prywatnym, bez względu na dyscyplinę naukową. Prowadzimy działalność szkoleniową, doradczą i informacyjną online oraz w pięciu ośrodkach regionalnych: Krakowie, Katowicach, Poznaniu, Warszawie i Łodzi. Współpracując z trenerami nauki, szkolimy m. in. z zakresu rozwoju osobistego i zawodowego, komunikacji, transferu technologii i innowacji, zarządzania, pozyskiwania dofinansowań.

Od 2011 roku aktywnie wspieramy rozwój karier młodych naukowców w Polsce i za granicą. Współpracujemy zarówno z instytucjami krajowymi (Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE) i uczelniami (Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie, Uniwersytet Medyczny w Łodzi), jak i instytucjami regionalnymi: urzędami marszałkowskimi, parkami technologicznymi, klastrami czy inkubatorami przedsiębiorczości. Promujemy działalność środowisk doktoranckich oraz kół naukowych.

 

Dlaczego PolDoc?STOWARZYSZENIE

Przynależność do największej w Polsce niezależnej grupy młodych naukowców ze wszystkich sektorów rynku, wielu uczelni i dyscyplin

INWESTYCJA

Wkład we własny rozwój naukowy i zawodowy

ROZWÓJ

Wzmacnianie kompetencji i zdobywanie certyfikatów uznawanych w Polsce i za granicą
SZKOLENIA

Aktywne uczestnictwo w zajęciach prowadzonych przez doświadczonych naukowców mających profesjonalne podejście do szkoleń

WYDARZENIA

Co semestr kilkadziesiąt propozycji dedykowanych młodym naukowcom

MATERIAŁY

Dostęp do materiałów poszkoleniowych i webinaryjnych

 

Jesteś zainteresowany?

NIE CZEKAJ! ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ!
Zostań członkiem PolDoc
 

Nasi Partnerzy

 

Chcac rozwijac projekty na najwyzszym poziomie, pracujemy tylko z najlepszymi. • Centrum Transferu Technologii CITTRU
 • Małopolska sieć ngo
 • Koło Naukowe Administracji Publicznej Uniwersytetu Warszawskiego
 • Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości
 • Euraxess
 • 8careers
 • Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości Uniwersytetu Jagiellońskiego
 • Skrzydlate studia
 • Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE
 • ameddias
 
 

Znajdziesz nas

 

Działamy na terenie Polski w pięciu ośrodkach. W każdym prowadzimy co semestr szereg szkoleń. Gdzie spotkamy Ciebie?


 

 

 

Tym razem Pan Bartosz proponuje warsztaty z mapowania myśli. Jak sam pisze: ”Na warsztatach zobaczysz swój mózg z zupełnie nowej perspektywy! Spojrzysz na niego, jak na komputer o niesamowitych możliwościach obliczeniowych, których na co dzień nie wykorzystujemy”.

Mind Mapping to wyjątkowy sposób tworzenia notatek i informacji. Przekłada się na zwiększenie efektywności pracy, poprzez wykorzystanie intuicji i osobistego sposobu myślenia. Dzięki nauce tej techniki przyswajanie nowych wiadomości będzie szybsze, łatwiejsze i przyjemniejsze. Umiejętność mapowania myśli jest niezbędna nie tylko dla studenta, ale przede wszystkim dla każdego przedsiębiorcy, który pragnie efektywnie zarządzać swoja firmą oraz jej rozwoju. Zapraszamy! 

Gdzie: Akademicki inkubator Przedsiębiorczości UJ 
Kiedy: 23 luty 2017r. godz. 14:00 
Ilość osób: 12
Zgłoszenie: wyślij e-mail o tytule "Mind Mapping – uporządkuj swoje myśli" na adres: inkubator@uj.edu.pl (w treści podaj swoje imię i nazwisko, nr telefonu, ewentualnie jeśli jesteś studentem: wydział, kierunek, rok studiów) i czekaj na potwierdzenie.

 

Bartosz Furtak

Z zawodu - koordynator projektów i zespołów. Od 2015 roku pracownik Stowarzyszenia WIOSNA, jednak związany z nim już od wielu lat - jako wolontariusz, Lider Rejonu, Koordynator i Trener SZLACHETNEJ PACZKI.

Zafascynowany wszystkim co piękne - od sztuki do uśmiechów przechodniów i brudnych Krakowskich uliczek. Zainteresowania? Zdecydowanie więcej ich niż czasu, na realizację wszystkich. Wolne chwila spędza z gitarą lub aparatem w ręce.

Nie czekaj ani chwili dłużej...